Spółdzielnia Mieszkaniowa w Górze Kalwarii informuje, że posiada do wynajęcia duże i małe powierzchnie pod reklamę, na własnych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych oraz istnieje możliwość ustawienia, zamocowania reklamy do konstrukcji metalowej umocowanej w gruncie obok pasa drogi. Nadmieniamy, że osiedle położone jest przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 79 Warszawa – Sandomierz przez Piaseczno i drogi wojewódzkiej z Warszawy do Góry Kalwarii nr 724. Walorem jest to, ze ściany są bez otworów okiennych co umożliwia maksymalne wykorzystanie całej powierzchni ściany (ok. 100 m2). Istnieje równiez możliwośc umieszczenia reklamy w formacie 2mx1 m przy pasie drogi. Informujemy również, że istnieje możliwość zamieszczenia reklamy na elewacji każdego budynku przy tablicy adresowej na zasadach barteru.


W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź pod nr tel. 509 692 851. Podaje adres strony internetowej www.smgorakalwaria.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Górze Kalwarii informuje o planowanym rozpoczęciu inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Budowlanych. Mieszkania o metrażach od 31 m2 do 55 m2. Wszystkie lokale będą posiadały balkony oraz miejsca parkingowe. Nowoczesna architektura, budynek z windami. W pobliżu znajduje się zespół szkół zawodowych, przedszkole oraz kompleks basenowo-rekreacyjny. Atutem lokalizacji jest dogodne połączenie komunikacyjne z Warszawą -autobusowe (warszawska linia podmiejska 742 i PKS) oraz kolejowe. Nowymi mieszkaniami zarządzać będzie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Górze Kalwarii. Status prawny nowych mieszkań: odrębna własność (z przypisanym udziałem w gruncie).

 Dla zainteresowanych kupnem kontakt telefoniczny: 790 809 700 oraz Biuro Administracji - 22 727 31 15, 22 727 38 01

 Ceny mieszkań już od 4 600,00 zł/m2