ul. Pijarska 44 blok 2A

05-530 Góra Kalwaria

Biuro Administracji -  22 727 31 15, 22 727 38 01

Biuro Zarządu

Biuro Zarządu

Dział Administracyjno - techniczny

Kierownik – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator, sprawy monitoringu - Krzysztof Rzeszutek tel. służbowy  509-692-851
Specjalista d/s Ochrony Przeciwpożarowej  pracuje w każdą środę od 8 00 -15 00

 

Dział Ksiegowości

Główny Księgowy – mgr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spec. Księgowości – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spec. Kredyty, dział Członkowski – mgr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spec. Kadry i Płace – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spec. Czynsze – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekretariat
Sekretarka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Magdalena Staniaszek

 Radca Prawny – (dotyczy tylko spraw mieszkaniowych, spółdzielczych) – przyjmuje po wcześniejszym telefonicznym umówieniu: Wtorki – 14 45- 1545

copyright © klient
projekt i wykonanie: bal-comp.pl